Biała szafa z drzwiami otwieranymi

Blog

Chcesz się więcej dowiedzieć o meblach na wymiar, które tworzymy w Indeco? Nasz blog to prawdziwa skarbnica wiedzy. Dowiesz się więcej między innymi o technologiach tworzenia wyposażenia dla Twojego domu i poznasz najróżniejsze inspiracje na urządzenie wnętrza.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt
Kobieta siedząca na podłodze rozmyślająca nad projektem szafy na wymiar
08 - 02 - 2021

Meble na wymiar – kiedy się na nie zdecydować?

Wiele osób, ze względu na niższą cenę, często wybiera gotowe wyposażenie – szafki, szafy, półki, które nie zawsze muszą pasować wymiarowo do układu i wielkości pomieszczenia w domu. Bardzo często powstają przerwy, na przykład między szafką a ścianą, a przecież to cenne miejsce, w którym można by było pochować jeszcze wiele przedmiotów!

Czytaj więcej
Kobieta rozmyślająca jakie ubrania wyciągnąć z szafy na wymiar
02 - 01 - 2021

Dlaczego warto kupić meble na wymiar?

Bardzo często właściciele małych mieszkań skarżą się na to, że są one nieustawne. Faktycznie może stanowić to spory problem w przypadku, kiedy decydują się na zakup mebli gotowych, na przykład z marketów.

Czytaj więcej
Pracownik montujący drzwi przesuwne do szafy na wymiar
01 - 01 - 2021

Drzwi przesuwne – idealne rozwiązanie do każdego domu!

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się drzwi przesuwne, które świetnie znajdują się zarówno w klasycznych przestrzeniach, jak i wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu.

Czytaj więcej
Rozmawiający konsultant telefoniczny

Nie czekaj, zamów już dziś

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania możemy dla Ciebie wykonać niemalże każdy mebel, jaki sobie tylko zażyczysz. Jesteś ciekawy, co możesz u nas zamówić? Sprawdź w takim razie, zakładkę “oferta”, gdzie wyróżniliśmy wszystkie szafy, drzwi przesuwne i pozostałe elementy wyposażenia, które już wkrótce będą zdobić wnętrza Twojego domu. Nasze meble to jednak nie tylko ozdoba, ale także ogromna przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Skontaktuj się z nami!