Kobieta stojąca przed szafą, zastanawiająca się w co się ubrać

Inspiracje

Szykujesz się do remontu swojego mieszkania? A może kupiłeś nowe i zastanawiasz się, jak je urządzić? Odkryj przygotowane przez nas inspiracje, dzięki którym z całą pewnością będziesz miał głowę pełną pomysłów. Odkryj, który styl urządzania wnętrz do Ciebie przemawia, a my dostarczymy Ci meble, które się doskonale do niego dopasują.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt

Styl industrialny? A może retro? Zastanawiasz się, na jaką aranżację swojego domu postawić? Spokojnie, w tym miejscu czeka na Ciebie masa inspiracji, naszych dotychczasowych realizacji, które tylko czekają, aby stanowić doskonały element wystroju Twoich wnętrz. W tym miejscu znajdziesz galerię zdjęć, w której umieściliśmy szeroki wybór mebli na wymiar stworzonych przez Indeco Wybrzeże. Z całą pewnością oglądając fotografie naszych realizacji, nie będziesz miał żadnego problemu z podjęciem decyzji, co do wyboru aranżacji swojego domu.

Sprawdź design naszych szaf i drzwi przesuwnych oraz pozostałego wyposażenia!

Projektujemy oraz budujemy meble do sypialni, salonu, kuchni i wielu innych pomieszczeń w domach Klientów. Z całą pewnością nasze inspiracje zachwycą Cię i skłonią do wyboru firmy Indeco Wybrzeże, jako pewnego dostawcy i producenta wyjątkowych mebli na wymiar. Bez względu na aranżację domu lub mieszkania, drzwi przesuwne, szafy i pozostałe wyposażenie dopasujemy do układu oraz designu danego pomieszczenia. Mieszkaj po swojemu, wybierz przedsiębiorcę, który w 100% dostosuje się do Twoich potrzeb.

Białe drzwi przesuwne dla szafy indeco

Drzwi przesuwne

Zainspiruj się
Biała szafa wnękowa z białymi drzwiami przesuwnymi

Szafy wnękowe

Zainspiruj się
Szafa do sypialni z szklanymi drzwiami przesuwnymi

Szafy w sypialni

Zainspiruj się
Szafa do przedpokoju z białymi drzwiami

Szafy do przedpokoju

Zainspiruj się
Czarna szafa narożna z drzwiami przesuwnymi i lustrami

Szafy narożne

Zainspiruj się
Biała szafa do biura

Szafy do biur

Zainspiruj się
Drewniana szafa do pokoju dziecięcego

Szafy do pokoju dziecięcego

Zainspiruj się

Meble na wymiar

Zainspiruj się
Białe drzwi przesuwne z drewnianymi wstawkami

Szafy przesuwne

Zainspiruj się
Kobieta znajdująca się pomiędzy zawieszonymi ubraniami
Masz już jakiś plan?

Jeżeli nie to jesteś w dobrym miejscu! Powyżej znajdują się artykuły które mogą Cię zainspirować. Pamiętaj proszę, że pomiar, projekt i montaż w INDECO Wybrzeże jest zawsze darmowy – chętnie Ci doradzimy przy wyborze najlepszego mebla.

 

Dowiedz się więcej na temat pomiaru