Transport

Myślisz o zakupie zabudowy, która będzie idealnie pasowała do stylistyki Twojego domu, mieszkania bądź biura? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług INDECO Wybrzeże! Zamów swoją wymarzoną szafę z drzwiami przesuwnymi na wymiar – do przedpokoju, pokoju dziecięcego, sypialni, biura, a nawet salonu bądź garderoby. U nas zawsze możesz liczyć na transport mebli oraz drzwi przesuwnych.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt

Bezpieczny Bezpieczny transport i montaż szafy wnękowej w Indeco Wybrzeże

Dostawa odbywa się w dni robocze, w godzinach 8:00 – 16:00 – dowieziemy zamówioną szafę prosto pod wskazany przez Ciebie adres! Możesz być pewien, że jakoś obsługi zawsze stawiamy na pierwszym miejscu: przestrzegamy umówionych terminów, zapewniamy też usługę wniesienia oraz montażu.

Ile kosztuje transport szafy z drzwiami przesuwnymi?

W trosce Twój pełny komfort i najwyższą satysfakcję INDECO Wybrzeże gwarantuje transport zamówionej szafy z drzwiami przesuwnymi dokładnie tam, gdzie sobie zażyczysz. Dzięki doskonale zorganizowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie zapewnić przewóz mebli we własnym zakresie – z wykorzystaniem własnych aut, bez konieczności angażowania zewnętrznych podmiotów.

 

Usługa transportu zamówionych u nas mebli jest zawsze całkowicie darmowa. Termin dostawy i odbioru jest kwestią umowną – możesz liczyć z naszej strony na pewną elastyczność oraz zdolność do dostosowania się do Twoich warunków. Nie musisz martwić się o to, że naliczymy dodatkowe koszty za zapakowanie towaru, przeładunek czy wniesienie. Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego kompleksowe usługi transportowe oferujemy za darmo – w cenie zakupu zabudowy do garderoby oraz szafy narożnej lub wnękowej z drzwiami przesuwnymi.

Darmowy dowóz zabudów z wykorzystaniem własnych pojazdów, bez angażowania pośredników

W niektórych firmach zdarza się, że zamawiane przez klientów meble wolnostojące, a nawet szafy z drzwiami przesuwnymi o imponujących wymiarach dostarczane są w częściach przez zewnętrznych przewoźników. Choć nie ma w tej praktyce nic zaskakującego, my wierzymy, że to właśnie dzięki kompleksowej obsłudze jesteśmy w stanie stale budować naszą przewagę konkurencyjną.

 

Z tego powodu samodzielnie organizujemy darmowy transport naszych produktów, aby móc zapewnić klientowi końcowemu pełne zadowolenie. Własna flota pojazdów dostawczych umożliwia nam przewożenie elementów o dowolnych wymiarach w sposób bezpieczny. W INDECO Wybrzeże nie zachodzi konieczność korzystania z usług firm kurierskich. Dostawa zorganizowana w sposób wewnętrzny stanowi gwarancję terminowości oraz tego, że poszczególne elementy nie zostaną uszkodzone podczas transportu.

Sprawnie i bezpiecznie – darmowa dostawa mebli INDECO Wybrzeże

Wykonane przez naszą firmę wnękowe szafy z drzwiami przesuwnymi są dostarczane do klientów w częściach, które są doskonale zabezpieczone. Ryzyko, że podczas transportu lub wnoszenia do lokalu któryś z elementów ulegnie uszkodzeniu, jest ograniczone, dzięki zastosowaniu profesjonalnych materiałów pakowych. Nawet w przypadku luster czy szklanych frontów nie musisz obawiać się, że dowożone części trafią do Ciebie w złym stanie.

 

Ponadto w przypadku każdego z zamówień możesz liczyć na to, że nasi specjaliści nie tylko za darmo dowiozą Twoją wymarzoną szafę z drzwiami przesuwnymi w sposób sprawny i bezpieczny, ale też dokonają wniesienia do miejsca docelowego. Niezależnie od tego, czy zamawiasz zabudowę do biura, mieszkania, lokalu usługowego czy firmy przemysłowej – zawsze dokładamy wszelkich starań, by towar został dostarczony na czas oraz w nieskazitelnej formie.

INDECO Wybrzeże - darmowe wniesienie i montaż

Klienci, którzy decydują się na zamówienie szafy wnękowej na wymiar z drzwiami przesuwnymi w INDECO Wybrzeże, zawsze mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową usługę bez dodatkowych kosztów. Nie tylko zorganizujemy darmowy transport, ale też zapewnimy usługę wniesienia i montażu na miejscu. Zależy nam na tym, byś mógł cieszyć się nowym wyposażeniem wnętrza tak szybko, jak to tylko możliwe – bez zbędnego angażowania Twojego czasu oraz energii.

 

Kupując u nas, otrzymujesz w pełni zrealizowaną usługę – od A do Z. Od projektu szafy wnękowej z drzwiami przesuwnymi na wymiar, przez dokonanie pomiarów w miejscu instalacji, wykonanie, pakowanie i darmowy transport, aż po montaż.

Kobieta znajdująca się pomiędzy zawieszonymi ubraniami

Masz już jakiś plan?

Pamiętaj proszę, że pomiar, projekt i montaż w INDECO Wybrzeże jest zawsze darmowy – chętnie Ci doradzimy przy wyborze najlepszego mebla.

Kontakt