Hurtownia z dużą ilością płyt meblowych

Hurtownia akcesoriów meblowych

Nie tylko tworzymy meble, ale też wszystkie potrzebne akcesoria. Tworzymy je zarówno na własny użytek, jak i dla warsztatów stolarskich. Nasze części cechują się solidnym wykonaniem, dzięki temu szafy posłużą Ci z całą pewnością przez niezwykle długi czas.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt

Podejmijmy współpracę!

Firma Indeco prowadzi także własną hurtownię. Tworzymy i sprzedajemy poszczególne elementy wyposażenia meblowego firmom i zakładom stolarskim. Do oferowanych artykułów wliczyć można między innymi: drzwi i profile, płyty laminowane, a także szkła, lustra i wiele innych akcesoriów meblowych, bez których nie można mówić o dobrze wykonanej szafie czy innego rodzaju wyposażeniu.

Sprzedaż hurtowa
Stolarz wymierza długości drewna

Posiadamy profesjonalny park maszynowy

Jesteśmy samowystarczalni. Dzięki temu, że posiadamy własny park maszynowy, jesteśmy w stanie tworzyć wysokiej jakości akcesoria, które sprzedajemy do zakładów stolarskich. Co więcej, artykuły te wykorzystujemy także podczas tworzenia wyposażenia meblowego na wymiar dla klientów indywidualnych. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować w 100% dopasowane do potrzeb realizacje.

Producent elementów do mebli

Dzięki wszystkim wymienionym artykułom z powodzeniem tworzymy meble, które zachwycą każdego swoim ponadczasowym designem, a jednocześnie solidną konstrukcją. Nie mamy na stanie potrzebnego artykułu? Dla nas nie ma z tym problemu – z powodzeniem sami sobie go wyprodukujemy.

Dlaczego Indeco?

Poza posiadaniem własnego, profesjonalnego parku maszyn, dysponujemy także wysoko wykwalifikowanym zapleczem personelu. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby tworzyć wysokiej jakości akcesoria, które sprawdzą się zarówno w budowie mebli wykonanych przez nas, jak i tych tworzonych przez pozostałe zakłady stolarskie współpracujące z nami. Zachęcamy do współpracy Klientów indywidualnych i biznesowych.

Rozmawiający konsultant telefoniczny

Nie czekaj, zamów już dziś

Ciesz się solidnie wykonanym umeblowaniem w swoim domu decydując się na współprace z firmą Indeco. Zamawiając u nas masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości wyposażenie, które z całą pewnością Cię nie zawiedzie. Zamów już dziś i nie czekaj dłużej

Kontakt