Biała szafa z drzwiami otwieranymi

Blog

Chcesz się więcej dowiedzieć o meblach na wymiar, które tworzymy w Indeco? Nasz blog to prawdziwa skarbnica wiedzy. Dowiesz się więcej między innymi o technologiach tworzenia wyposażenia dla Twojego domu i poznasz najróżniejsze inspiracje na urządzenie wnętrza.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt
19 - 01 - 2023

Najważniejsze zalety mebli na wymiar

Właśnie prowadzisz prace wykończeniowe w swoim nowym domu? A może planujesz generalny remont mieszkania? Jedną z najważniejszych decyzji, jaką podejmiesz, jest wybór mebli. Oczywiście możesz zdecydować się na gotowe komplety szafek, kredensów i komód, ale nie zdziw się, jeżeli dostępny metraż okaże się niewystarczający, aby pomieścić i dopasować wszystkie elementy wyposażenia. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zakup mebli na wymiar. Dlaczego? Sprawdź!

Czytaj więcej
Otwarte szklane drzwi przesuwne z wejściem do nowoczesnej garderoby
22 - 12 - 2022

Jak urządzić garderobę?

W szafie wypełnionej po brzegi nic nie możesz znaleźć? Pora to zmienić i zainwestować w garderobę z prawdziwego zdarzenia. Osobne pomieszczenie doskonale sprawdzi się do przechowywania ubrań, obuwia, akcesoriów czy tekstyliów domowych, takich jak obrusy czy pościel. Jak urządzić to miejsce, aby cechowało się przestronnością, elegancją i wygodą?

Czytaj więcej
22 - 12 - 2022

Drzwi przesuwne – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Planowanie wnętrza w taki sposób, by prezentowało się ono znakomicie, a jednocześnie było praktyczne, jest nie lada wyzwaniem. Niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia: czy jest to lokal biurowy, czy mieszkalny, zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni tak, aby jednocześnie korzystanie z niej było jak najbardziej komfortowe.

Czytaj więcej
18 - 07 - 2022

Szafa wnękowa na wymiar – praktyczne wykorzystane przestrzeni

W każdym domu można znaleźć przedmioty, które nie mają na stałe swojego miejsca. Ten problem dotyczy zarówno właścicieli dużych domów jednorodzinnych, jak i mieszkań o niewielkim metrażu…

Czytaj więcej
08 - 04 - 2022

Jakie szafy na wymiar najbardziej lubią gdańszczanie?

Remont w mieszkaniu czy domu to niezwykle wymagające przedsięwzięcie. Wybranie nowych paneli czy parkietu, kolor farby, wybranie nowego oświetlenia i armatury to tylko niektóre ważne decyzje do podjęcia…

Czytaj więcej
24 - 12 - 2021

Zalety szafy z drzwiami przesuwnymi na wymiar

Jeśli jesteś właśnie na etapie urządzania swoich przyszłych czterech kątów, na pewno zastanawiasz się nad tym, co zrobić, by przestrzeń została zaaranżowana w sposób jednocześnie funkcjonalny i elegancki.

Czytaj więcej
17 - 12 - 2021

Czym są drzwi przesuwne

Wszystkie firmy zajmujące się tworzeniem mebli oraz aranżacją wnętrz robią, co mogą, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów i proponować rozwiązania, które sprawdzą się w posiadanej przestrzeni.

Czytaj więcej
10 - 12 - 2021

Gdzie się sprawdzają systemy drzwi przesuwnych?

Przedstawione rozwiązanie można wykorzystać w ramach zabudowy dostępnej wnęki, co zapewnia praktyczne wykorzystanie wolnej przestrzeni.

Czytaj więcej
03 - 12 - 2021

Dlaczego warto jest wykonać szafę wnękową na wymiar?

Zastanawiasz się, dlaczego warto jest wykonać szafę wnękową na wymiar? Zapoznaj się z najnowszym artykułem na naszym blogu, a poznasz odpowiedź!

Czytaj więcej
26 - 11 - 2021

Najczęstsze błędy przy projektowaniu szafy na wymiar

Zapoznaj się z najnowszym artykułem na naszym blogu i poznaj najczęstsze błędy, jakie mogą się pojawić przy projektowaniu szafy na wymiar

Czytaj więcej
Rozmawiający konsultant telefoniczny

Nie czekaj, zamów już dziś

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania możemy dla Ciebie wykonać niemalże każdy mebel, jaki sobie tylko zażyczysz. Jesteś ciekawy, co możesz u nas zamówić? Sprawdź w takim razie, zakładkę “oferta”, gdzie wyróżniliśmy wszystkie szafy, drzwi przesuwne i pozostałe elementy wyposażenia, które już wkrótce będą zdobić wnętrza Twojego domu. Nasze meble to jednak nie tylko ozdoba, ale także ogromna przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Skontaktuj się z nami!