Blog

Chcesz się więcej dowiedzieć o meblach na wymiar, które tworzymy w Indeco? Nasz blog to prawdziwa skarbnica wiedzy. Dowiesz się więcej między innymi o technologiach tworzenia wyposażenia dla Twojego domu i poznasz najróżniejsze inspiracje na urządzenie wnętrza.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt
02 - 01 - 2021

Dlaczego warto kupić meble na wymiar?

Bardzo często właściciele małych mieszkań skarżą się na to, że są one nieustawne. Faktycznie może stanowić to spory problem w przypadku, kiedy decydują się na zakup mebli gotowych, na przykład z marketów.

Czytaj więcej
01 - 01 - 2021

Drzwi przesuwne – idealne rozwiązanie do każdego domu!

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się drzwi przesuwne, które świetnie znajdują się zarówno w klasycznych przestrzeniach, jak i wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu.

Czytaj więcej

Nie czekaj, zamów już dziś

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania możemy dla Ciebie wykonać niemalże każdy mebel, jaki sobie tylko zażyczysz. Jesteś ciekawy, co możesz u nas zamówić? Sprawdź w takim razie, zakładkę “oferta”, gdzie wyróżniliśmy wszystkie szafy, drzwi przesuwne i pozostałe elementy wyposażenia, które już wkrótce będą zdobić wnętrza Twojego domu. Nasze meble to jednak nie tylko ozdoba, ale także ogromna przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Skontaktuj się z nami!