Biała szafa z drzwiami otwieranymi

Blog

Chcesz się więcej dowiedzieć o meblach na wymiar, które tworzymy w Indeco? Nasz blog to prawdziwa skarbnica wiedzy. Dowiesz się więcej między innymi o technologiach tworzenia wyposażenia dla Twojego domu i poznasz najróżniejsze inspiracje na urządzenie wnętrza.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt
08 - 04 - 2022

Jakie szafy na wymiar najbardziej lubią gdańszczanie?

Remont w mieszkaniu czy domu to niezwykle wymagające przedsięwzięcie. Wybranie nowych paneli czy parkietu, kolor farby, wybranie nowego oświetlenia i armatury to tylko niektóre ważne decyzje do podjęcia…

Czytaj więcej
24 - 12 - 2021

Zalety szafy z drzwiami przesuwnymi na wymiar

Jeśli jesteś właśnie na etapie urządzania swoich przyszłych czterech kątów, na pewno zastanawiasz się nad tym, co zrobić, by przestrzeń została zaaranżowana w sposób jednocześnie funkcjonalny i elegancki.

Czytaj więcej
17 - 12 - 2021

Czym są drzwi przesuwne

Wszystkie firmy zajmujące się tworzeniem mebli oraz aranżacją wnętrz robią, co mogą, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów i proponować rozwiązania, które sprawdzą się w posiadanej przestrzeni.

Czytaj więcej
10 - 12 - 2021

Gdzie się sprawdzają systemy drzwi przesuwnych?

Przedstawione rozwiązanie można wykorzystać w ramach zabudowy dostępnej wnęki, co zapewnia praktyczne wykorzystanie wolnej przestrzeni.

Czytaj więcej
03 - 12 - 2021

Dlaczego warto jest wykonać szafę wnękową na wymiar?

Zastanawiasz się, dlaczego warto jest wykonać szafę wnękową na wymiar? Zapoznaj się z najnowszym artykułem na naszym blogu, a poznasz odpowiedź!

Czytaj więcej
26 - 11 - 2021

Najczęstsze błędy przy projektowaniu szafy na wymiar

Zapoznaj się z najnowszym artykułem na naszym blogu i poznaj najczęstsze błędy, jakie mogą się pojawić przy projektowaniu szafy na wymiar

Czytaj więcej
19 - 11 - 2021

Czy szafę na wymiar należy zamontować jeszcze przed położeniem podłogi? Rodzaje podłóg a szafa wnękowa

Wątpliwości może w nas wzbudzić na przykład to, czy szafę na wymiar należy zamontować jeszcze przed położeniem podłogi, czy może najpierw należy położyć wykładzinę lub panele, a dopiero później zająć się zabudową wnęki. Odpowiedź na to nurtujące pytanie otrzymasz w najnowszym artykule na naszym blogu – zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
10 - 10 - 2021

Szafy i ich rodzaje

Wolnostojąca, narożna, wnękowa czy może przesuwna? W naszym odczuciu sprawa jest prosta – cechy użytkowe wersji przesuwnych sprawdzą się najlepiej w każdej sytuacji.

Czytaj więcej
Garderoba na wymiar – warto czy nie warto?
11 - 09 - 2021

Zalety garderoby na wymiar

Niejedna kobieta marzy o tym, by mieć pomieszczenie lub wnękę, z której może stworzyć swoją przechowalnię ubrań, butów oraz dodatków.

Czytaj więcej
12 - 07 - 2021

Szafa przesuwna – Co warto wiedzieć?

Czy wiesz, jaki uniwersalny mebel zdobywa w ostatnim czasie coraz większą popularność wśród klientów? Szafa przesuwna – tak brzmi odpowiedź na to pytanie.

Czytaj więcej
Rozmawiający konsultant telefoniczny

Nie czekaj, zamów już dziś

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania możemy dla Ciebie wykonać niemalże każdy mebel, jaki sobie tylko zażyczysz. Jesteś ciekawy, co możesz u nas zamówić? Sprawdź w takim razie, zakładkę “oferta”, gdzie wyróżniliśmy wszystkie szafy, drzwi przesuwne i pozostałe elementy wyposażenia, które już wkrótce będą zdobić wnętrza Twojego domu. Nasze meble to jednak nie tylko ozdoba, ale także ogromna przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Skontaktuj się z nami!