Facet trzymający się za głowę przed monitorem komputerowym

FAQ

Znalazłeś właśnie firmę Indeco Wybrzeże i zastanawiasz się, czy wziąć meble na wymiar właśnie u nas? Pewnie masz w związku z tym całe multum pytań. Zanim do nas zadzwonisz lub napiszesz sprawdź przygotowane przez nas FAQ, czyli listę najczęściej zadawanych pytań przez Klientów oraz nasze odpowiedzi na nie. Może odpowiedź na Twoje pytanie, również się tutaj znajduje.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Kupno wyposażenia meblowego na wymiar może wiązać się z licznymi pytaniami. Oczywiście przygotowaliśmy się na to. W tej zakładce znajduje się lista najczęściej zadawanych nam pytań, a także odpowiedzi na nie. Z całą pewnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Nie wiesz jakie są zalety mebli na wymiar? A może zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z firmą Indeco? Spokojnie znajdziesz tutaj odpowiedzi na te, jak i na wiele innych pytań. Zresztą – sam sprawdź!

Drzwi przesuwne czy otwierane?

Drzwi przesuwne będą zawsze miały przewagę nad otwieranymi tradycyjnie. Wynika to zarówno z faktu, że drzwi szafy nie będą zajmowały dodatkowego miejsca, jak i z tego, że otwarte nikomu nie będą przeszkadzać.

Jak zamówić szafę na wymiar?

Po dokonanym pomiarze pomieszczenia przez projektanta , przygotowana zostaje indywidualna wycena oraz projekt, na podstawie której sporządzona jest umowa wykonania mebli.

Jak mogę umówić się z projektantem?

Każde zgłoszenie przez stronę internetową, infolinie oraz salon ekspozycyjny, wprowadzone jest do systemu i zostaje przekazane projektantowi, który kontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe. Z projektantem można umówić się również osobiście odwiedzając ekspozycję.

Czy da radę dopasować kolor do istniejących mebli, drzwi?

Szeroki wybór kolorów sprawią, że wybrane meble będą idealnie spełniały potrzeby klientów. Dzięki dobrze dobranej szafie uzyska się kontrolę nad otoczeniem bez konieczności rozpaczliwych poszukiwań

Posiadam własny projekt, czy można przesłać do wyceny?

Nawet na podstawie najprostszego rysunku/szkicu nasi projektanci mają idealny punkt wyjścia do poznania Twoich potrzeb i na podstawie wieloletniego doświadczenia dostosowania ich do możliwości jakie, dają zabudowy Indeco.

Jakie są terminy realizacji?

Maksymalny termin realizacji naszych zabudów wynosi 3-4 tygodnie i jest to okres między podpisaniem zamówienia a montażem zabudowy. Jednak większość zleceń opartych na standardowych materiałach i rozwiązaniach, realizowana jest w terminie ok. 14 dni. W przypadku nietypowych rozwiązań i materiałów termin ustalany jest indywidualnie.

Szafa na zamówienie czy z paczki?

Szafa na zamówienie ma tę przewagę nad meblami gotowymi, że będzie miała bardziej indywidualny charakter. W wielu mieszkaniach czy katalogach możemy zobaczyć meble, które wszędzie wyglądają podobnie i niczym szczególnym się nie wyróżniają. W dodatku wybór kolorów jest bardzo ograniczony bądź żaden, a wszystko inne w mieszkaniu jest dobierane pod ten właśnie kolor. Decydując się na szafę na wymiar, będzie ona po prostu inna, bardziej oryginalna, w idealnie dobranych barwach. Dzięki temu nasze mieszkanie będzie miało unikatowy wygląd i charakter, zamiast przypominać standardową aranżację z salonu meblowego.

Czy montażyści to wynajęte ekipy?

Zabudowy montowane są przez pracowników Indeco Wybrzeże wyposażonych w profesjonalne narzędzia oraz ubiór firmowy. Nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę niezbędną do profesjonalnego montażu każdego rodzaju mebli. Montażyści do każdego montażu podchodzą w sposób indywidualny zabezpieczając miejsce montażu tak aby montaż odbył się jak najmniej inwazyjnie.