Pomiar

Nie jesteś pewien czy wato inwestować w meble na wymiar? To nie ulega żadnej wątpliwości! W końcu dostajesz wyposażenie zrobione pod Twoje potrzeby i wielkość Twojego mieszkania. Co więcej, pomiary wykonujemy całkowicie za darmo.

Zamów bezpłatną wycenę i projekt

Umów się na darmowy pomiar

Marzysz o szafie wykonanej na wymiar? Jeśli tak to koniecznie zadzwoń do nas i umów się na w pełni darmowe pomiary. Zebranie danych o miejscu, w którym staną zaprojektowane przez nas meble jest niezwykle istotne nie tylko podczas przygotowania ostatecznego planu działania, ale także do wyliczania kosztów.

Dlaczego właśnie w Indeco?

Dlaczego warto się umówić na darmowe pomiary? Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim będziemy wiedzieć jak działać, kiedy tylko zdecydujesz się na skorzystanie z naszej szerokiej oferty. Sprawdź, jakie szafy i pozostałe wyposażenie meblowe możemy dla Ciebie zrobić. Maja już zebrane wymiary zaprojektujemy wszystko, co sobie tylko zamarzysz.

Nie czekaj, zamów pomiary już teraz

Jesteś ciekawy czy nasze meble będą pasować do wielkości pomieszczeń w Twoim domu? To akurat jest pewne! W końcu wykonujemy je specjalnie pod zebrane od Ciebie wymiary. Co więcej, pomiary te są całkiem darmowe, więc umówienie się z nami na to, nic Cię nie kosztuje. Po zebraniu wymiarów przygotujemy ofertę, którą akceptujesz lub nie. Twoja decyzja!

Nowoczesne wyposażenie już teraz w Twoim domu

Pozwól, żeby nowoczesne meble, które wykonamy dla Ciebie w Indeco, już teraz stanęły w Twoim domu. Są nie tylko estetyczne, dostosowane do aranżacji Twojego mieszkania, ale też cechują się dużą przestrzenią do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Innymi słowy, zmieścisz w nich absolutnie wszystko, co dotąd Ci jedynie przeszkadzało leżąc w kącie mieszkania.

Rozmawiający konsultant telefoniczny

Nie czekaj, zamów już dziś

Ciesz się solidnie wykonanym umeblowaniem w swoim domu decydując się na współprace z firmą Indeco. Zamawiając u nas masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości wyposażenie, które z całą pewnością Cię nie zawiedzie. Zamów już dziś i nie czekaj dłużej

Skontaktuj się z nami!