Kobieta rozmyślająca jakie ubrania wyciągnąć z szafy na wymiar
Zamów bezpłatną wycenę i projekt
Kobieta rozmyślająca jakie ubrania wyciągnąć z szafy na wymiar

Dlaczego warto kupić meble na wymiar?

Bardzo często właściciele małych mieszkań skarżą się na to, że są one nieustawne. Faktycznie może stanowić to spory problem w przypadku, kiedy decydują się na zakup mebli gotowych, na przykład z marketów. Nie ma co się dziwić – w końcu wyposażenie gotowe jest tańsze od odpowiedników tworzonych na wymiar. Jednakże czy ze względu na niską cenę warto rezygnować z wygody? W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto kupić meble na wymiar.

Znajdź miejsce na wszystko w swoim domu

Chociaż w ich gotowych wersjach też znajdziesz sporo miejsca na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów, to jednak w meblach na wymiar jest zdecydowanie więcej przestrzeni. Zmieści się w nich większa liczba ubrań czy sprzęty do użytku domowego. Co więcej, urządzenia AGD pod zabudowę także zajmują mniej miejsca, co bezpośrednio przekłada się na ustawność danego pomieszczenia. Innymi słowy, dzięki naszym meblom na wymiar, nawet w małym mieszkaniu, zyskujesz dużo miejsca.

Wykorzystaj każdy kąt swojego mieszkania

Atutem mebli na wymiar jest to, że tworzy się je dostosowując ich wymiary w pełni do wielkości, a także kształtu danego mieszkania. To sprawia, że przestrzeń w nim wykorzystujesz w 100%. To wpływa nie tylko na uzyskanie większej ilości miejsca do przechowywania przedmiotów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć jeszcze większy wpływ na aranżacje wnętrza swojego domu. Meble na wymiar mogą być dostosowane bowiem nie tylko pod względem wymiarów, ale też designu do Twoich upodobań.

Systemy, których nie spotkasz w meblach gotowych

Wiele elementów wyposażenia gotowego nie zawiera w sobie systemów, które z kolei zaimplementowane mogą być ich odpowiednikach tworzonych na wymiar. Na przykład w szafkach mogą znajdować się specjalne sortowniki na odpady, co przełoży się na wygodę w dbaniu o porządek w domu, a także ekologiczne podejście do wyrzucania śmieci. Szuflady mogą mieć od razu wbudowane organizery, na przykład na sztućce, czy innego rodzaju wyposażenie kuchenne. To jednak ledwie ułamek całości wyposażenia, które przełoży się na wygodę w Twoim domu.

Sprzęty AGD po zabudowę

Mikrofalówki, piekarniki czy inne sprzęty AGD wolnostojące mają to do siebie, że zajmują bardzo dużo miejsca. Urządzenia pod zabudowę, a więc takie które montuje się w meblach na wymiar, zabierają o wiele mniej przestrzeni. Dzięki temu zyskujesz więcej powierzchni na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. To jednak nie wszystko – sprzęty AGD pod zabudowę tworzą efekty spójności wnętrza z resztą aranżacji. Jest to szczególnie ważne w kuchni, gdzie zazwyczaj jest mniej przestrzeni niż w pozostałych pomieszczeniach domu lub mieszkania.

Meble kuchenne na wymiar

Mówiąc o wyposażeniu tworzonym pod wielkość danego mieszkania, najczęściej mówi się o konieczności zastosowania go w kuchni. Szczególnie w mieszkaniach w blokach jest to względnie małe pomieszczenie, a przecież trzeba mieć gdzie schować wszystkie naczynia i produkty żywnościowe. Kuchnia z meblami stworzonymi na wymiar będzie z całą pewnością o wiele wygodniejsza dla każdej pani i każdego gospodarza domu.

Komfort oferowany przez Indeco

Może nie jesteśmy jedynymi, którzy projektują meble na wymiar – robimy to jednak porządnie uwzględniając przy tym wszystkie wymagania naszych Klientów. W Indeco tworzymy wyposażenie, które pozwala na wygodne życie, a jednocześnie doskonale prezentuje się we wnętrzach urządzonych zarówno w nowoczesnym stylu, jak i klasycznym. Wybierając meble na wymiar inwestujesz w wygodne życie – każdy przedmiot znajdzie swoje miejsce, a Tobie będzie o wiele łatwiej utrzymać w domu porządek.