Kobieta siedząca na podłodze rozmyślająca nad projektem szafy na wymiar
Zamów bezpłatną wycenę i projekt
Kobieta siedząca na podłodze rozmyślająca nad projektem szafy na wymiar

Meble na wymiar – kiedy się na nie zdecydować?

Wiele osób, ze względu na niższą cenę, często wybiera gotowe wyposażenie – szafki, szafy, półki, które nie zawsze muszą pasować wymiarowo do układu i wielkości pomieszczenia w domu. Bardzo często powstają przerwy, na przykład między szafką a ścianą, a przecież to cenne miejsce, w którym można by było pochować jeszcze wiele przedmiotów!

Kiedy kupić meble na wymiar?

Przede wszystkim, co musisz wiedzieć to to, że poza kuchnią, do której może być wymagane zastosowanie niestandardowych rozwiązań, możesz meble na wymiar zamówić do każdego rodzaju pomieszczenia – sypialni, salonu, pokoju dziecka lub nastolatka, a nawet niektóre z nich do łazienki! Wyposażenie na zamówienie jest szczególnie bardzo dobre do mieszkań, domów czy innego rodzaju przestrzeni o niestandardowych wymiarach i układzie. Co więcej, bardzo dobrze się sprawdza na przykład w małym metrażu, tak aby móc się cieszyć przestrzenią, a jednocześnie mieć dużo miejsca na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów.

Dlaczego warto kupić meble na wymiar?

Jak już można było zauważyć wcześniej, wyposażenie gotowe, takie, które można zabrać od razu ze sklepu, ma swoje konkretne wielkości, które nie zawsze mogą doskonale komponować się z układem pomieszczeń, w których zamierzamy je postawić. Mogą powstawać nawet kilkudziesięciocentymetrowe przestrzenie, w których niestety mało co schowamy lub postawimy. Dzięki zdecydowaniu się na meble na wymiar, wspomnianych przestrzeni nie ma. Co więcej, dzięki temu zyskujesz dużo miejsca na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów, począwszy od książek, poprzez ubrania, z kolei na wielu innych akcesoriach kończąc.

Zagospodaruj mieszkanie od posadzki aż po sufit

W Indeco Wybrzeże tworzymy meble na wymiar, dzięki którym możesz zagospodarować każdy milimetr przestrzeni w swoim domu. Projektujemy na przykład szafy, które mogą zajmować całą ścianę, a także sięgać aż do samego sufitu. Dzięki temu nie musisz na wierzchu trzymać wielu rzeczy i absolutnie wszystko znajdzie swoje miejsce. To z kolei bardzo pomoże Ci w utrzymaniu porządku w swoim domu. Podczas tworzenia projektu, dopytujemy się, jakiego rodzaju wnętrze danego mebla na wymiar odpowiadałoby potrzebom przyszłych właścicieli. Dzięki temu możemy przeznaczyć na przykład więcej miejsca na kurtki, koszule czy naszykować specjalne półeczki na buty.

Nie masz gdzie trzymać całego naręcza kupionych książek, a jesteś molem, który pochłania jedną powieść za drugą? Nie ma żadnego problemu! Zaprojektujemy Ci takie wyposażenie meblowe na wymiar, że pomieścisz absolutnie każdą książkę. Innymi słowy, decydując się na zakup wyposażenia na zamówienie – zyskujesz ogrom miejsca do przechowywania wielu rzeczy.

Nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne meble na wymiar

Decydując się na zakup wyposażenia na zamówienie możesz dostosować nie tylko jego rozmiar i wyposażenie wnętrza do potrzeb i układu pomieszczeń w domu. Co ważne, z powodzeniem można zaplanować również design szaf i pozostałych elementów, które projektujemy w Indeco Wybrzeże, do reszty aranżacji Twojego domu, mieszkania lub innego rodzaju wnętrza, na przykład biura.