Zespół

Nasz zespół

Nasz zespół

Zespół plastyków i architektów Szafy na Miarę reprezentuje właścicielka salonu w Orłowie – Kinga Manikowska, a liderem obsługi Klientów firmy jest Justyna Karasiewicz. Kinga Manikowska jest absolwentką szkoły plastycznej, fotografikiem i doświadczonym dekoratorem wnętrz. Plastyczka i grafik komputerowy – Justyna Karasiewicz, dla większości Klientów jest pierwszą osobą, którą spotykają w gdyńskim salonie mebli i która przygotowuje indywidualny projekt, zgodny z przedstawionymi oczekiwaniami. Wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju zamówień pozwala sprostać najbardziej wymagającemu odbiorcy.

Efekt

Efekt

Marka Szafy na Miarę jest owocem kilkunastoletniej obecności naszej działalności w branży meblarskiej. Zastosowanie sieciowych rozwiązań handlowych i technologicznych nie zmieniło filozofii firmy, której rozwój od początku był inwestowany w personalnie dopasowane realizacje, posiadające własny styl i charakter. Przemysłowe i biznesowe zaplecze nie zmieniło kameralnej formy kontaktu z Klientem, do zrozumienia potrzeb którego niezbędna jest bezpośrednia relacja i warunki sprzyjające konkretnej aranżacji. Zespół Szafy na Miarę tworzy zarówno seryjne zabudowy, jak niepowtarzalne realizacje mebli według wyrafinowanych upodobań estetycznych.

Współpraca

Współpraca

Szafa, tradycyjna lub nowoczesna, bywa dodatkiem do wnętrza lub jego dominującym elementem. Dlatego nasza firma dba o pozytywne relacje z wykonawcami zewnętrznymi, którzy uzupełniają ofertę serwisu Szafy na Miarę. Współpraca obejmuje praktycznie wszystkie elementy wyposażenia i gałęzi aranżacji wnętrz. Realizując zamówienie, każdy Klient może liczyć na polecenie sprawdzonego partnera, korzystając z komfortu obsługi skomplikowanego projektu w jednym miejscu. Do najbardziej cenionych przez odbiorców kontaktów należą takie pracownie architektoniczne jak Dobre Biuro Projektowe i sopocka Mana Design.

Copyrights © 2020 indecoszafynamiare.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: dwakroki.pl

Captcha
Kontakt